Meil on hea meel võimaluse üle pakkuda teile tõelist puhkust ja lõõgastust Padise mõisa kauni ümbruse keskel.
Uus valminud butiikspaa 18+ hoone on ajaloolise väärtusega 1836 aastal ehitatud Muinsuskaitse all olev Padise Mõisa viljaait. Pakume Padise mõisa külastajatele võimalust nautida basseine, saunu ja tervendavaid hoolitsusi kehale. Meie vee- ja saunakeskusest leiad: basseini, mullivann- jacuzzi, aurusauna, sanaariumi, soome sauna. Oma spaahoolitsustes kasutame eksklusiivse luksusbrändi ALQVIMIA tooteid.

BUTIIKSPAA 18+
VEE- JA SAUNAKESKUS

SPAAHOOLITSUSED

Butiikspaa hoone on ajaloolise väärtusega 1836 aastal ehitatud Muinsuskaitse all olev Padise Mõisa viljaait. Huvitav neogooti stiilis hoone on paksude paekivimüüridega ja sees kolm võrdse suurusega võlvlaega ruumi. Ruumid olid tol ajal kasutuses mõisa majandsruumide ja panipaigana. Vasakpoolses hooneosas  on aastaid tagasi peetud baari ehk Padise rahvas teab seda kui „Aidabaar“.
Rahulik, vaikne ja looduskaunis koht tekitasid mõtte rajada hoonesse butiikspaa. Meie soov oli päästa ajalooline lagunev hoone hävingust ning pakkuda Padise Mõisa külastajatele juurde täiendavat teenust kehale ja meelele. Võimalust nautida basseine, saunu ja tervendavaid hoolitsusi kehale.

Padise Mõisa aidahoonesse rajatud butiikspaa ja – hotelli numbritubade autoriks on perekond Vaikla Design. Perekond Vaiklat paelusid mõisa viljaaida neogooti stiilis ajaloolised võlvlaed, mis said eksponeeritud läbi terve esimese korruse ruumide. Lisaks on välja toodud uue ja vana kontrastide mängu: võlvlagede ja paekivimüüride kokkupuude uute vormide ning siseviimistlusmaterjalidega, kus mõnusalt hubase tunde jagamiseks kannab rolli tume wenge. Padise mõisa butiikspaa saab puudutuse Kristoffer Vaikla maailma jäädvustamisest läbi fotokaamera. Huvitavaid must-valgeid fotosid saavad külastajad nautida 2 korruse koridori ja numbritubade seintel.