Padise Mõis on suurepärane koht oma elu ühe tähtsaima päeva tähistamiseks, pakkudes võimalusi elegantseks vastuvõtuks kuni 100-le külalisele või pulmapeoks kuni 70-le külalisele.

Kuupäeva reserveerimine

Hea on alustada pulmade planeerimisega võimalikult vara, eriti kui plaanite pulmapidu suvel. Koostage ühiselt külaliste nimekiri, pange paika sobiv päev ja orienteeruv pulmapeo eelarve. Seejärel võtke meiega ühendust ning selgitame välja vabad kuupäevad. Kirjutage oma soovist: info@padisemois.ee

Kui oleme pulmapeo kuupäevas kokku leppinud, siis teeme Teie soovitud kuupäevale eelbroneeringu. Eelbroneering ei kohusta veel Teid Padise Mõisa peokohana valima, kuid annab Teile aega Teie peoks väga oluliste tegijate leidmiseks samasse päeva.

Laudade paigutus

Vastuvõttu saame korraldada kuni 100-le külalisele.
~ Kui külalisi on kuni 60, saame saali paigutada ka L-kujulise või U-kujulise laua ja ruumi jääb kenasti õhtujuhil tegutsemiseks ning Teile ja külalistele tantsuks.
~ Kuni 70-le külalisele saab paigutuse teha väiksemate ümmarguste laudadega ja saali saame neid paigutada kokku 7 lauda, kuni 10 külalist lauas.

Buffeelaua katame suurema külaliste arvu korral peasaali kõrval asuvasse Kuldsesse salongi, kuhu peasaalist viivad mugavalt kaks kahe poolega ust.

Detailid

Saame anda Teile muusikute, fotograafide, pulmaisade ja lilleseadjate kontaktid, kellega oleme varem teinud head koostööd ja keda saame julgelt soovitada. On suurepärane, kui leiate aja tulla kohale. Tutvustame meeleldi Teile meie maja ja võimalusi pulmapeoks. Kirjutage oma soovist: info@padisemois.ee