Padise Mõisa Butiikspa
EAS, Euroopa Regionaalarengu Fond „Rahastatakse liidu COVID-19 pandeemiale reageerimise raames“
Toetuse summa 200 000 EUR

Väärikas Padise mõisas saab olema ajaloolisse gooti stiilis mõisaaida hoonesse rajatud privaatne butiikspaa ning lisanduvad 4 luksuslikku majtusruumi (2 sviiti ja 2superior tuba), mis võimaldavad pakkuda suuremat väärtust Padise mõisa senistele klientidele ja olla atraktiivne sihtkoht uutele külastajagruppidele. Padise mõis saab kaaluka argumendi, et olla kutsuv ärisündmuste toimumiskoht või puhkusesihtkoht aastaringselt ja suurendada veelgi oma erilisust luksusliku mõisapuhkuse pakkujana.

Padise Mõis tootearendus, digilahendused
PRIA, Lääne-Harju Koostöökogu

Padise Mõis OÜ teenused põhinevad ajaloolisel ja kultuurilisel ressursil, ettevõte arendab piirkondlikul eripäral põhinevaid tooteid. Projekti tulemusel tõuseb pakutavate teenuste kasutusmugavus, suureneb kliendi rahulolu ning  seeläbi tõstetakse ettevõtte konkurentsivõimet. Projekti tulemusel on Padise Mõis OÜ kaasajastanud oma seminariteenust ning kasvanud on ettevõtte digivõimekus. Mõisa konverentsiruum on varustatud kaasaegse tehnikaga, et tagada kõrgetasemeline seminaride/ärikohtumiste/koolituste jms teenindamine. Projekti tulemusel  arendatud teenindustarkvara ja soetatud uuendatud teenuse osutamiseks vajalikud tehnilised seadmed. Projekti eesmärk on parandada klienditeekonda, tõsta kliendi rahulolu  ja muuta Padise mõisa teenindusprotsessid paberivabaks: tellimuste  vastuvõtmine ja töötlemine muutub digitaalseks  ning kliendile mugavamaks ja turvalisemaks, kliendile luuakse seadmete kaudu täiendavaid võimalusi ja mugavust, sh tubades olevates seadmetes saab tutvuda piirkonna teiste pakkumistega, lapsed saavad mängida Padise mõisa tutvustavaid mänge jne.

Padise Mõisa toitlustusteenuse kvaliteedi tõstmine ja mõisaköögi võimekuse parendamine
PRIA, Lääne-Harju Koostöökogu

Projekti eesmärk on läbi investeeringute põhivarasse kaasajastada Padise mõisa teenindusega seotud seadmeid, et tõsta köögi võimekust suuremate ürituste toitlustamiseks ning seeläbi muutuda keskkonna- ja energiasäästlikuks ettevõtteks. Klientide heaolu ja turvalisust silmas pidades renoveeritakse olemasolev ventilatsioonisüsteem ning paigaldatakse kaasaegne videovalve koos signalisatsioonisüsteemiga, mugavdatakse ning muudetakse ohutumaks majasisest klienditeekonda.