Padise Mõisa toitlustusteenuse kvaliteedi tõstmine ja mõisaköögi võimekuse parendamine

Projekti  “Padise Mõisa toitlustusteenuse kvaliteedi tõstmine ja mõisaköögi võimekuse parendamine “ eesmärk on läbi investeeringute põhivarasse kaasajastada Padise mõise köögi- ja baaritehnika, et tagada tooraine kvaliteet ning tõsta köögi võimekust suuremate ürituste toitlustamiseks, samuti vähendada üldkulusid ja keskkonna jalajälge (uute seadmete väiksem elektritarbimine). Klienditeekonna mugavdamiseks ja teenindustaseme tõstmiseks uuendatakse restorani sisustus.  Klientide heaolu ja turvalisust silmas pidades renoveeritakse olemasolev ventilatsioonisüsteem ning paigaldatakse kaasaegne videovalve koos signalisatsioonisüsteemiga.

Padise Mõisa tootearendus ja digilahendused

Padise Mõis OÜ teenused põhinevad ajaloolisel ja kultuurilisel ressursil, ettevõte arendab piirkondlikul eripäral põhinevaid tooteid. Projekti tulemusel tõuseb pakutavate teenuste kasutusmugavus, suureneb kliendi rahulolu ning  seeläbi tõstetakse ettevõtte konkurentsivõimet. Projekti tulemusel on Padise Mõis OÜ kaasajastanud oma seminariteenust ning kasvanud on ettevõtte digivõimekus. Mõisa konverentsiruum on varustatud kaasaegse tehnikaga, et tagada kõrgetasemeline seminaride/ärikohtumiste/koolituste jms teenindamine. Projekti tulemusel  arendatud teenindustarkvara ja soetatud uuendatud teenuse osutamiseks vajalikud tehnilised seadmed. Projekti eesmärk on parendada klienditeekonda, tõsta kliendi rahulolu  ja muuta Padise mõisa teenindusprotsessid paberivabaks: tellimuste vastuvõtmine ja töötlemine muutub digitaalseks ning kliendile mugavamaks ja turvalisemaks, kliendile luuakse seadmete kaudu täiendavaid võimalusi ja mugavust, sh tubades olevates seadmetes saab tutvuda piirkonna teiste pakkumistega, lapsed saavad mängida Padise mõisa tutvustavaid mänge jne.

Padise Mõisa Butiikspa

Väärikas Padise mõisas saab olema ajaloolisse gooti stiilis mõisaaida hoonesse rajatud privaatne butiikspaa ning lisanduvad 4 luksuslikku majtusruumi (2 sviiti ja 2superior tuba), mis võimaldavad pakkuda suuremat väärtust Padise mõisa senistele klientidele ja olla atraktiivne sihtkoht uutele külastajagruppidele. Padise mõis saab kaaluka argumendi, et olla kutsuv ärisündmuste toimumiskoht või puhkusesihtkoht aastaringselt ja suurendada veelgi oma erilisust luksusliku mõisapuhkuse pakkujana.