Navigation close button

Pulmad Mõisas

Padise mõis on suurepärane koht oma elu ühe tähtsaima päeva tähistamiseks, pakkudes võimalusi elegantseks vastuvõtuks kuni 100-le külalisele või pulmapeoks kuni 70-le külalisele.

Kuupäeva reserveerimine

Hea on alustada pulmade planeerimisega võimalikult vara, eriti kui plaanite pulmapidu suvel. Koostage ühiselt külaliste nimekiri, pange paika sobiv päev ja orienteeruv pulmapeo eelarve. Seejärel võtke meiega ühendust ning selgitame välja vabad kuupäevad. Suurepärane on, kui võtate ühendust kirja teel: info@padisemois.ee

Hea oleks, kui kohe esimeses kirjas annate teada orienteeruva külaliste arvu ja eelistatud kuupäeva. Juhul kui Teil on erisoove, või teate juba peo alguse ja lõpu aega, lisage ka see info.

Tutvustame meeleldi Teile meie mõisa ja võimalusi pulmapeoks kohapeal.

Laudade paigutus

Hea oleks eelnevalt läbi mõelda, kuidas soovite oma külalised istuma paigutada. Koostada võiks suurema lauaplaani, millel oleks näha ruumis laudade paiknemine ja külalised leiaksid oma istumiskohad hõlpsamalt. Lauaplaani asetame peaukse kõrvale nähtavale kohale. Laudadel võiks olla ka nimekaardid või lauanumbrid juhul, kui soovite ise määrata külaliste istumiskohad.

Kutsed, lauaplaan ja kohakaardid võiksid olla kujundatud sama meistri poolt, siis on kindel, et värvid ja materjalid omavahel sobivad. Kui külalisi on kuni 60, saame saali paigutada ka L-kujulise või U-kujulise laua ja ruumi jääb kenasti õhtujuhil tegutsemiseks ning Teile ja külalistele tantsuks.

Rohkem soovitakse siiski väiksemaid ümmargusi laudu ja saali saame neid paigutada kokku 7 lauda, kuni 10 külalist lauas.

Buffeelaua katame suurema külaliste arvu korral peasaali kõrval asuvasse Kuldsesse salongi,
kuhu peasaalist viivad mugavalt kaks kahe poolega ust.

Info vabadest kuupäevadest: info@padisemois.ee