Majutus

Ajaloolises Padise  mõisas on kokku 20 ainulaadset külalistetuba. Läbimõeldud detailidega sisustus annab tõeliselt eheda ettekujutuse, kuidas võis end neis ruumides tunda mõni Padise mõisahärra või -proua. Meie mõisa kõik toad on unikaalsed  ja eriilmelised  ning kannavad pereliikmete eesnimesid kauaaegsete mõisaomanike perekond Von Ramm auks.

Rõduga_sviit_350063122

RÕDUGA SVIIT

Rõduga sviit kannab nime Reinhold  ja on meie mõisahotelli kõige avaram ja luksuslikum  sviit, kus rõdult saab  nautida imelist vaade Padise kloostrile.

Sviit kaminaga

KAMINAGA SVIIT

Meie hubane esimese korruse sviit koosneb magamistoast nimega Thomas ja kaminaga Rohelisest salongist. Aknast avaneb  imeline vaade Padise kloostrile.

Sviit mullivanniga_2022

KAHETOALINE SVIIT

Luksuslik kahetoaline sviit koosneb magamistoast nimega  Karl Adolf  ja elutoast nimega Clas Gusta.  Toast avaneb imeline vaadega Padise kloostrile. 

Untitled design (3)

SAUNAGA PERETUBA

Kahe eraldi magamistoaga Eva-Maria ja Karl-Andreas on külalistetoad, mis jagavad ühist sauna. See külalistetuba on parim peatuspaik lastega perele või koos reisivatele sõpruskonnale, kust avaneb vaade ümbritsevale loodusele.

Luxury Marten DBL

LUXURY DOUBLE

Laia voodiga LUXURY toad Claus, Elisabeth, Clas Marten, Margarethe, Charlotte ja  Natalie on avarad ja luksuslikut sisustatud külalistetoad, kust avaneb vaade ümbritsevale loodusele.

_DSC3751-Edit

DELUXE DOUBLE

Laia voodiga äriklassi DELUXED toad Berened Otto, Ulrike Katharina, Amalie on avarad külalistetoad, kus toast avaneb vaade ümbritsevale loodusele. Toad on sisustatud kaasaegselt, kuid kannavad endas 18. sajandist pärit sarmi.

Delux HELEN TWIN

DELUXE TWIN

Kahe eraldi voodiga äriklassi DELUXE toad Helene, Karoline, Rosenberg, Olaf Thomas I, II ja II on avarad külalistetoad, kust avaneb vaade ümbritsevale loodusele. Toad on sisustatud kaasaegselt, kuid kannavad endas 18. sajandist pärist sarmi.